Nasze drużyny Mistrzami Powiatu Leżajskiego PDF Drukuj Email
Drużyny dziewcząt i chłopców Mistrzami Powiatu Leżajskiego.
3 i 7 marca 2017r. W Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej. Do zawodów tych przystąpili mistrzowie gmin z powiatu leżajskiego.
W kategorii dziewcząt startowały gimnazja z Giedlarowej, Leżajska, Grodziska Górnego i Łętowni.Po wspaniałej i zaciętej walce siatkarki z Łętowni pokonały wszystkie swoje rywalki, tym samym zdobyły historyczne pierwsze miejsce w powiecie.
W kategorii chłopców siatkarze z Łętowni również spisali się znakomicie pokonując kolejno gimnazja z Leżajska, Giedlarowej i Woli Zarczyckiej broniąc tytuł Mistrza Powiatu z roku ubiegłego.
Obie drużyny Gimnazjum w Łętowni będą reprezentować Powiat Leżajski na zawodach rejonowych w Rzeszowie.
 
Julka Panek w programie TV Rzeszów! PDF Drukuj Email

Zdjęcie użytkownika Tropemwilczym.pl - Leżajsk.Zapraszamy do obejrzenia programu Telewizji Rzeszów, w którym Julia Panek - uczennica naszego Gimnazjum opowiada o organizacji Biegu "Tropem Wilczym". upamiętniający Pamięć Żołnierzy Wyklętych. Jego V edycja odbędzie się już w najbliższą niedzielę 26 lutego.

Program TV udostępniony jest na naszym facebooku! Klikajcie:)

 
Zapraszamy na audycję!!! PDF Drukuj Email

Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski.Dziś (tj. 22.02.) o 15.15 w rzeszowskim RADIU VIA w programie "Okiem Reportera" nasza uczennica Julia Panek będzie opowiadała o organizacji niedzielnego biegu Tropem Wilczym w Leżajsku.

Zachęcamy do wysłuchania. 103.8 Fm alt

 
Wycieczka do Rzeszowa PDF Drukuj Email

16 lutego 2017r. uczniowie klas pierwszych pojechali na wycieczkę do Teatru im. Wandy Siemaszkowej i Parku Trampolin FLYPARK w Rzeszowie. W teatrze odbył się spektakl komediowy pt. "Sąsiedzi" Michała Bałuckiego w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza. Była to bardzo zabawna sztuka wyszydzająca narodowe przywary. Wszystkim się podobało. Prawdziwa zabawa odbyła się jednak w parku trampolin. Po fachowej rozgrzewce prowadzonej przez instruktora można się było oddać "wyskokowym" zabawom. Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie: p. Małgorzata Kusiak oraz p. Ewa Kusy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

 
Gminna Amatorska Liga w Piłce Siatkowej PDF Drukuj Email

W naszym Gimnazjum trwa Gminna Amatorska Liga w Piłce Siatkowej (GALPS), współorganizowana przez Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie. Do GALPS zgłosiło się dwanaście drużyn, w tym osiem męskich i cztery kobiece, co świadczy, że sympatyków tej gry u nas nie brakuje. Również widownia na sali, w której odbywają się mecze nigdy nie jest pusta. Udział w rozgrywkach mógł wziąć każdy mieszkaniec naszej gminy. Wszystkie mecze są rozgrywane według oficjalnych przepisów PZPS systemem ,,każdy z każdym", po których następują play-offy (system pucharowy). Drużyny kobiece z racji, że jest ich mniej weszły już w drugi etap rozgrywek.

Więcej…
 
Ach, co to był za bal... PDF Drukuj Email

Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski.9 luty 2017r. z pewnością będzie datą niezapomnianą przez uczniów klas trzecich. W tym dniu odbył się komers. Dziewczyny przybyły w szykownych sukienkach i odlotowych fryzurach, chłopcy, jak nigdy w garniturach. Wszyscy prezentowali się naprawdę pięknie. Uczniowie rozpoczęli komers klasycznym walcem, natomiast dalsza uroczystość miała już mniej oficjalny charakter i wszyscy bawili się tym razem w bardziej nowoczesnym i mniej dostojnym, niż walc, rytmie. Wszystkim dopisywał świetny humor, a wspaniałej zabawie nie było końca:)

Galeria zdjęć na naszym facebooku!

 
"Pogromcy Krzyżaków" wybrani! PDF Drukuj Email

Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski.W poniedziałek 6 lutego miała miejsce V edycja konkursu o tytuł "Pogromcy Krzyżaków". Wzięli w niej udział uczniowie klasy Ia. Rywalizacja była długotrwała i zakończyła się wyłonieniem czwórki zwycięzców: Madzi Kubasiewicz (I), Edyty Sowy (II), Mateusza Gapa (III) i Gabrysi Lesiczki (IV). Serdecznie gratulujemy im wiedzy i uporania się z tak obszerną lekturą.

 
Konkurs "Wspieraj lokalnie" rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email

Znalezione obrazy dla zapytania info gifMiło nam poinformować, że nasze Gimnazjum otrzymało grant (ok.4000 zł) na zakup dygestorium chemicznego, który wyposaży naszą pracownię chemiczną. Jeszcze w grudniu ubiegłego roku został złożony projekt do konkursu "WSPIERAJ LOKALNIE", organizowanego przez CIECH Nowa Sarzyna. Komisja konkursowa dokonała oceny zgłoszonych projektów i wybrano nasz projekt, zgłoszony przez p. Lucynę Klocek-przewodniczącą Rady Rodziców a zarazem pracownicą CIECH Nowa Sarzyna. Serdecznie dziękujemy p. Lucynie oraz CIECH Nowa Sarzyna!

 
Konkurs Pięknego Czytania rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email

Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski.W miniony czwartek odbył się w naszej szkole I-etap szkolny -Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania. Słuchaliśmy fragmentów "Sprężyny" Małgorzaty Musierowicz w wykonaniu naszych Gimnazjalistów. Trzecie miejsce zajął w tych zmaganiach Artur Ożóg, drugie - Mateusz Zastawny, natomiast pierwsze - Edyta Sowa, która tym samym zakwalifikowała się do finału konkursu. Wszyscy uczestnicy ujęli jury umiejętnościami i odwagą. Słuchanie zabawnej powieści młodzieżowej sprawiło wszystkim dużo radości. Piękne czytanie zorganizowała pani z Biblioteki Szkolnej-Teresa Klocek oraz panie polonistki: Anna Dec i Ewelina Kusiak. W ocenianiu umiejętności uczniów pomagała także pani pedagog Elżbieta Smycz.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a Edycie życzymy powodzenia w następnym etapie!!!

Więcej…
 
Informacje o konkursie PDF Drukuj Email

Znalezione obrazy dla zapytania info gifW najbliższy czwartek rozpocznie się etap szkolny VI edycji Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania. Uczniowie, po krótkim przygotowaniu, będą czytać wylosowany wcześniej fragment tekstu pochodzący z książki: Sprężyna" Małgorzaty Musierowicz. Kryteria oceny: płynność i bezbłędność czytanego teksu, prawidłowa dykcja, intonacja czytanego fragmentu, ogólny wyraz artystyczny.

Finalista etapu szkolnego pojedzie na przesłuchanie do Rzeszowa!

Więcej…
 
Ferie w szkole PDF Drukuj Email

Znalezione obrazy dla zapytania ferie w szkoleFerie zimowe to dla uczniów czas wolny od zajęć obowiązkowych, który powinno się przeznaczyć na czynny odpoczynek i rozrywkę. Aby nasi uczniowie spędzili go miło, nie nudzili się, a szkołę postrzegały nie tylko jako miejsce nauki, ale też wesołej zabawy, by czas wspólnie spędzony był dla nich udany i przede wszystkim bezpieczny, zorganizowaliśmy zajęcia rekreacyjno-sportowe, prowadzone przez naszych nauczycieli. Przez cały drugi tydzień odbywały się zajęcia sportowe, prowadzone przez p.Tadeusza Zebzdę, p. Agatę Zebzdę oraz p. Małgorzatę Kusiak. Były też zajęcia językowe zorganizowane przez p. Annę Zawadzką oraz techniczne prowadzone przez p. Jana Siwca, natomiast p. Teresa Sarzyńska przy pomocy p. Andrzeja Kusiaka, Ewy Kusy i Anny Dec zorganizowała wyjazd do Rzeszowa na łyżwy i do kina. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Więcej…
 


Strona 2 z 23
free pokereverest poker revie
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj12
mod_vvisit_counterWczoraj16
mod_vvisit_counterTen tydzień281
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień136
mod_vvisit_counterTen miesiąc28
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc5942
mod_vvisit_counterWszystkie2962396

Aktualnie: gości 1 połączonych
Twój IP: 18.206.13.203
 , 
Data: 02 Gru, 2023

wikipedia

BIP

BIP