Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy przyznane PDF Drukuj Email

Znalezione obrazy dla zapytania info gifMiło nam poinformować, że uczennice naszego gimnazjum znalazły się wśród stypendystów Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna. Serdecznie gratulujemy: Magdalenie Kubasiewicz, Dominice Sibiga oraz Agnieszce Zybura. Stypendium zostało przyznane za wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia na rok szkolny 2016/2017.

 
Szkolny etap "Odważnika" PDF Drukuj Email

16 grudnia 2016r. odbył się w naszym gimnazjum szkolny etap Powiatowego Konkursu Matematycznego "Odważnik 2016/2017" organizowanego przez Gimnazjum Miejskie im. W. Jagiełły w Leżajsku. Do drugiego etapu zakwalifikowali się: Adrian Kostyra Ib i Artur Ożóg IIa. Życzymy powodzenia w następnym etapie!!!

 
Alfik matematyczny PDF Drukuj Email

alt23 listopada 2016r. 19 uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny.

Alfik Matematyczny to popularny ogólnopolski konkurs matematyczny wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jest wykorzystywany jako instrument motywujący uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Konkurs pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty matematyczne.


Więcej…
 
Podsumowanie konferencji "Podróż przez historię II Wojny Światowej" PDF Drukuj Email

27 listopada 2016r. w Domu Kultury w Łętowni odbyła się konferencja historyczna: "Podróż przez historię II Wojny Światowej" zorganizowaną przez Gimnazjum im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Benefactum. Konferencja odbyła się w ramach projektu Działaj Lokalnie Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Więcej…
 
Finał międzyszkolnego konkursu PDF Drukuj Email

W dniu 12 grudnia 2016r. w naszym gimnazjum odbył się konkurs historyczny współorganizowany z IPN Oddział w Rzeszowie, w ramach projektu „Podróż przez historię II wojny światowej” realizowanego przez p. Teresę Sarzyńską i p. Annę Zawadzką. W konkursie brały udział dwuosobowe zespoły uczniów z gimnazjów powiatu leżajskiego i niżańskiego.

Po dwóch etapach konkursu i po podliczeniu punktów laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Karolina Matyka i Karolina Spieczny z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Jeżowem

II miejsce – Jakub Domański i Konrad Kraczyło z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie

III miejsce – Kamil Potaczała i Jacek Siwiec z Gimnazjum im. Pamięci Ofiar Pacyfikacji w Woli Zarczyckiej

Więcej…
 
"Polacy-Rodakom" PDF Drukuj Email
W poniedziałek, 5 grudnia w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbył się 17. finał Akcji Polacy - Rodakom organizowanej przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich w Leżajsku oraz Muzeum Ziemi Leżajskiej. W akcję zaangażowało się wiele osób: szkoły, firmy, harcerze, Strzelcy, Młodzież Wszechpolska. Zbierano artykuły spożywcze, środki czystości, książki i zabawki. Do akcji włączyło się również nasze Gimnazjum. Członkowie Samorządu Uczniowskiego i pani Anna Zawadzka - opiekun SU dostarczyli produkty do punktu zbiórki. Włączyliśmy się również w segregację przyniesionych darów i załadunek na samochody, które zawiozą zebrane rzeczy na Ukrainę.
 
Kiermasz ozdób świątecznych PDF Drukuj Email

Znalezione obrazy dla zapytania ozdoby świąteczneOd 5 grudnia w naszym gimnazjum zostanie przeprowadzony kiermasz ozdób świątecznych, organizowany przez Szkolne Koło Caritas.

11 grudnia (niedziela) po mszach św. odbędzie się kiermasz w kościele parafialnym w Majdanie Łętowskim.

Serdecznie zapraszamy!!!

Szkolne Koło Caritas

 
Pracowity czas dla Szkolnego Koła Caritas PDF Drukuj Email

Okres jesienno - zimowy to pracowity czas dla członków Szkolnego Koła Caritas. Już od września uczniowie pod opieką opiekunów wykonują różne ozdoby świąteczne: stroiki, gwiazdy, bombki... Wszystkie te wyroby będą sprzedawane na kiermaszu szkolnym od 5 grudnia oraz na kiermaszu parafialnym w Majdanie Łętowskim w niedzielę 11 grudnia.

Nasz wkład w działalność charytatywną został doceniony i 24 listopada grupa 17 osób - członków SKC wraz z opiekunami E. Smycz i J. Cieślik, została zaproszona na zabawę andrzejkową do Caritas Diecezji Sandomierskiej w Rudniku. Tam bawiliśmy się przy świetnej muzyce i zabawach prowadzonych przez DJ. Zawarliśmy nowe znajomości m.in. z uczniami Szkolnych Kół Caritas ze Szkół w Groblach, Rudniku nad sanem i innych.

 
"I Ty możesz mieć czerwoną czapkę..." PDF Drukuj Email
Znalezione obrazy dla zapytania prezent gif

Wizyta Świętego Mikołaja to moment wyczekiwany przez dzieci. Wymarzone prezenty, upominki, wspólne zdjęcia i zabawa z Mikołajem to chwile długo wspominane przez maluchy. W tym roku szkolnym z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego społeczność naszego Gimnazjum mogła włączyć się w akcję przygotowania prezentów dla Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie. Za zebrane w klasach pieniądze zakupione zostały m.in..: słodycze, soki, deserki i kaszki dla dzieci, śliniaczki, pościel i artykuły higieniczne. 25 listopada wszystkie rzeczy zostały przekazane Hospicjum przez p. Annę Zawadzką - opiekuna SU oraz Alę Kubasiewicz - przedstawicielkę SU.

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje każdej osobie, która wsparła zbiórkę.

 
II miejsce dla Kingi Misiak! PDF Drukuj Email


23 listopada w Gimnazjum w Jeżowem odbył się V Międzygimnazjalny Konkurs Piosenki Patriotycznej "Żeby Polska była Polską", w którym Kinga Misiak Zdobyła II miejsce. Gratulujemy!

 
III miejsce dla zespołu muzycznego! PDF Drukuj Email

23 listopada 2016 roku w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wólce Niedźwiedzkiej odbył się XIV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Uczestnicy konkurowali w dwóch kategoriach: solista i zespół. Nasze Gimnazjum reprezentował zespół w składzie: Ania Misiak, Julia Wróbel i Bartłomiej Łyko. Mimo wysokiego poziomu i dużej konkurencji udało nam się wywalczyć III miejsce. Do konkursu przygotowywała uczniów pani Anna Zawadzka. Gratulujemy!

 


Strona 3 z 23
free pokereverest poker revie
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj14
mod_vvisit_counterWczoraj16
mod_vvisit_counterTen tydzień283
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień136
mod_vvisit_counterTen miesiąc30
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc5942
mod_vvisit_counterWszystkie2962398

Aktualnie: gości 2 połączonych
Twój IP: 18.206.13.203
 , 
Data: 02 Gru, 2023

wikipedia

BIP

BIP