Festiwal Kultury Chrześcijańskiej EUTRAPELIA

PDF Drukuj Email

34 osoby, w tym nasz dzielny poczet sztandarowy wzięły udział w inauguracji Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej EUTRAPELIA w Stalowej Woli. Uroczystość rozpoczęła Msza święta, pod przewodnictwem księdza biskupa Krzysztofa Nitkiewicza. Następnym punktem było obejrzenie w Domu Kultury programu artystycznego, którego największą częścią były występy Zespołu Pieśni i Tańca Racławice. Program był bardzo ciekawy, a przedstawienie w tanecznej formie tajemnic Różańca wszystkich wprawiło w zachwyt (zwłaszcza przedszkolaki przebrane za owieczki).

To już XVIII edycja festiwalu, którego ideą jest promocja wartości chrześcijańskich pośród młodzieży poprzez sztukę i kulturę. Tegoroczna edycja, będzie przebiegać pod hasłem „Błogosławieni, którzy czynią pokój".


 
free pokereverest poker revie