Brawa dla naszych siatkarek i siatkarzy!

PDF Drukuj Email

altZa nami drugi etap gminnych rozgrywek w piłkę siatkową, które odbyły się 31 stycznia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie. Gratulacje należą się zarówno dla dziewczyn i dla chłopców. Nasze dziewczyny, i tym razem były nie do pokonania, wygrywając wszystkie mecze, a tym samym utrzymały swoje pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji. Gromkie brawa również dla chłopców, którzy pokazali swoje siatkarskie umiejętności i wskoczyli z trzeciego miejsca na pierwsze. Podczas rozgrywek swoją obecnością zaszczycił wszystkich pan Lucjan Pudełkiewicz - sędzia związkowy Polskiego Związku Piłki Siatkowej, który właśnie był sędzią na tych rozgrywkach. Pan Lucjan pomimo swojego wieku, choć już tylko rekreacyjnie, to nadal aktywny sędzia i zawodnik na niejednych rozgrywkach w piłkę siatkową, który swoją wielką pasją zaraża wszystkich nie tylko do siatkówki ale do sportu w ogóle.

Skład drużyny dziewczyn:

Patrycja Kubasiewicz III a

Klaudia Baran III a

Anna Klocek II a

Honorata Bieńkowska II a

Weronika Kolano II b

Patrycja Węglarz II b

Monika Kuraś I a


Skład drużyny chłopców:

Ernest Muskus III a

Marcin Kozłowski III a

Marcin Szewczyk III b
Kacper Panek III b

Adrian Łach III b

Mateusz Łach III b

Misiak Dawid III b

Kacper Szewczyk II a

Krystian Misiak II a

Mateusz Sałęga II a 
free pokereverest poker revie