Walentynki

PDF Drukuj Email

Trzeba przyznać, że walentynki to bardzo sympatyczne święto, chociaż nie brakuje takich, którzy krzywią się, że z importu, że komercyjne...Jednak dla nas jest pretekstem do świetnej zabawy. Zaczęliśmy jak zawsze od poczty walentynkowej, która czynna jest tylko raz w roku i pozwala wszystkim nieśmiałym (ale nie tylko) wyrazić swe uczucia. Poczta zaczęła działać jeszcze przed feriami, natomiast kartki trafiły do adresatów w poniedziałek (16.02.).

Ponadto w sobotę 14 lutego miała miejsce zabawa walentynkowo-karnawałowa, która rozpoczęła się przedstawieniem, a którego motywem przewodnim była oczywiście miłość. W pierwszej części przedstawienia zatytułowanej 'Filmowe romanse 100-lecia" wystąpili najwięksi aktorzy sceny romantycznej w największych hitach filmowych wszechczasów. Wystąpił sam Charlie Chaplin - aktor kina niemego, mogliśmy zobaczyć fragment miłosnego wyznania Basi i Michała Wołodyjowskiego, nowy przekład "Romeo i Julii" oraz rozkwitającej miłości wśród górskich lasów - Janosika i Maryny.

W drugiej części przedstawienia było bardzo wesoło za sprawą przezabawnych skeczów: "Amorek", "Randka w ciemno" oraz "Biuro matrymonialne". Całe przedstawienie było przeplatane piosenkami w wykonaniu Natalki Kolano oraz Irka Jędrka a zakończyło się zaproszeniem na wspólną zabawę taneczną.

Obsada:

Ania Klocek, Karolina Sarzyńska, Klaudia Łach - prowadzące

Natalia Kolano, Irek Jedrek - wokal

Franek Gumieniak - Charlie Chaplin

Paulinka Tomczyk - kwiaciarka

Karolina Lech, Agata Łyko - przechodzące panie

Agnieszka Misiak - Basia

Mateusz Sałęga - Michał Wołodyjowski

Sylwia Kolano - Julia

Kacper Szewczyk - Romeo

Natalia Łyko - Maryna

Irek Jędrek - Janosik

Wiktor Sztaba - Pyzdra, sprzedawca

Krystian Misiak - Kwicoł, kupujący

Julia Panek - Policjantka

Marcin Szewczyk - Amor

Patrycja Kubasiewicz - Genowefa

Michał Jedrek - prowadzący w randce

Przemek Wilk - Gienek

Kacper Piela, Wiktor Rząsa - uczestniki randki

 
free pokereverest poker revie