Jedziemy na powiat!

PDF Drukuj Email
dscn0098.jpg - 586.06 Kb17 lutego 2015r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie odbył się trzeci i ostatni etap rozgrywek w piłkę siatkową, w którym brały udział wszystkie gimnazja naszej gminy. Podczas tych trzech spotkań rozegrano łącznie 27 meczy. Droga do zwycięstwa nie była więc krótka ale i też niełatwa, bowiem wszystkie szkoły reprezentowały naprawdę wysoki poziom. Jednakże uczennice naszego gimnazjum na potwierdzenie, że są naprawdę dobre wygrały również to ostatnie spotkanie i to one będą reprezentować naszą gminę na rozgrywkach powiatowych. Nasi chłopcy natomiast zajęli ostatecznie drugie miejsce i chyba tylko im trochę szczęścia zabrakło bowiem grali naprawdę ładną siatkę. Na koniec rozgrywek odbyło się wręczenie pamiątkowych dyplomów i pucharów.
Gratulacje !!!

Skład drużyny dziewczyn:

Patrycja Kubasiewicz III a (kapitan)

Klaudia Baran III a

Anna Klocek II a

Honorata Bieńkowska II a

Weronika Kolano II b

Patrycja Węglarz II b

Weronika Misiak II b

Kinga Majczak II b

Monika Kuraś I a


Skład drużyny chłopców:
Misiak Dawid III b (kapitan)

Marcin Szewczyk III b
Ernest Muskus III a

Marcin Kozłowski III a

Adrian Łach III b

Mateusz Łach III b

Kacper Szewczyk II a

Krystian Misiak II a

Mateusz Sałęga II a
Łukasz Madej II a


dscn0060.jpg - 864.02 Kb

dscn0086.jpg - 612.83 Kb

dscn0091.jpg - 541.68 Kb


 
free pokereverest poker revie