Zimowe Marsze na Orientację WalentInO

PDF Drukuj Email

Od pięciu lat w podkarpackim świecie orienterów luty kojarzony jest z imprezą o nazwie WalentInO. Podobnie w tym roku. Kolbuszowski Klub Turystyczny Salamandra przygotował imprezę w miejscowości Przyłęk koło Mielca. Kierownik imprezy Pani Dorota Haptaś dla każdego uczestnika przygotowała rozgrzewające serduszka oraz odblaskowe opaski w kolorze czerwonym. Każdy z uczestników wyposażony w odblaski wystartował na trasy, które tematycznie nawiązywały do święta zakochanych. Między etapami czekał gorący poczęstunek w postaci bigosu i herbaty. W zawodach wzięło udział ponad 100 osób. Naszą szkołę reprezentowało dwunastu uczniów wchodzących w skład Klubu Imprez na Orientację InOwcy. Wyniki zawodów mówią same za siebie:

Kategoria TM (gimnazja)
II miejsce - Anna Klocek, Klaudia Klocek, Patrycja Kubasiewicz
V miejsce - Łukasz Flis, Mateusz Łyko
X miejsce – Sławomir Szuba, Kacper Kostyra, Tomasz Kozyra
XVIII miejsce – Ilona Kuraś, Weronika Misiak

Kategoria TJ (szkoły średnie)
III miejsce – Kamil Kułacz, Kamil Kłos


1.jpg - 5.43 Mb.3.jpg - 4.90 Mb.5.jpg - 2.14 Mb


 
free pokereverest poker revie