Finał konkursu o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

PDF Drukuj Email

24 kwietnZnalezione obrazy dla zapytania ruch drogowy gifia odbył się powiatowy konkurs "BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM", zorganizowany przez Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku, w którym uczestniczyli uczniowie naszego gimnazjum - Patrycja Kubasiewicz, Natalia Kolano oraz Wiktor Stój. Dla uczestników konkursu przygotowano trzy konkurencje:

1. jazda rowerem - tor sprawnościowy,

2. test z przepisów ruchu drogowego,

3. pierwsza pomoc przedmedyczna.

W pierwszej konkurencji Wiktor zdobył II miejsce, Patrycja Kubasiewicz w ostatniej konkurencji również zajęła II miejsce, natomiast jako drużyna zajęli IV miejsce. Warto zaznaczyć, iż konkurencje sędziowali policjanci, strażacy i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych. Dyplom.

 
free pokereverest poker revie