Piknik sportowo-edykacyjny w Jeżowem

PDF Drukuj Email

Już po raz drugi zostaliśmy zaproszeni przez Dyrektora Zespołu Szkół w Jeżowem na piknik sportowo - edukacyjny, który odbył się 3 czerwca. Jak sama nazwa wskazuje, było trochę na sportowo, trochę naukowo, a wszystko przy kiełbaskach z grilla na świeżym powietrzu oraz zimnych lodach serwowanych przez samego dyrektora tamtejszej szkoły pana Stanisława Haducha.

Sportowa część pikniku to turniej piłki nożnej dla chłopców, w którym nasi uczniowie pomimo zaciętej walki zajęli ostatecznie trzecie miejsce. Dziewczyny natomiast swoje zmagania toczyły na parkiecie hali sportowej w rozgrywkach w piłce siatkowej. Nasze uczennice były znakomite! Zajęły pierwsze miejsce prezentując bardzo ładną grę. Dodatkowo wyłoniono najlepszą zawodniczkę całego turnieju. Została nią uczennica naszego gimnazjum - Patrycja Węglarz.

Edukacyjna część turnieju to konkurs przyrodniczy oraz humanistyczno - językowy. Tutaj drugie miejsce zajął nasz uczeń Adrian Łach.

Oprócz dobrego humoru i pełnych brzuchów z całego turnieju przywieźliśmy puchary, statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla uczniów.

Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie:

Patrycja Węglarz

Patrycja Kubasiewicz

Weronika Kolano

Honorata Bieńkowska

Ernest Muskus

Marcin Kozłowski

Dawid Misiak

Adrian Łach

Mateusz Łach

Kacper Kostyra

Kamil Klocek


 
free pokereverest poker revie