PDF Drukuj Email

alt

SZKOLNA STRONA PROJEKTU

OFICJALNA STRONA PROJEKTU

Od listopada 2015 roku rusza w naszym gimnazjum druga faza międzynarodowego projektu edukacyjnego IRRESISTIBLE koordynowanego przez Uniwersytet Jagieloński w Krakowie. Celem tego projektu jest wprowadzenie tematyki odpowiedzialnych badań naukowych i innowacji do edukacji szkolnej. W trakcie zajęć prowadzonych metodą IBSE uczniowie będą kształtować podstawy badawcze przydatne w dalszej nauce jak i w przyszłości w pracy zawodowej. Etapem końcowym projektu będzie przygotowanie szkolnej wystawy interaktywnej, na której zostaną zaprezentowane eksponaty zaprojektowane i wykonane przez uczniów.

Temat realizowany w naszej szkole to:

„Nanotechnologia. Zastosowanie w naukach o zdrowiu.”


Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Chcesz wiedzieć więcej, zgłoś się do p. Elżbiety Serafin.

 
free pokereverest poker revie