Gminna Gimnazjada w Piłkę Siatkową zakończona!

PDF Drukuj Email

Znalezione obrazy dla zapytania piłka siatkowa clipartCzas na podsumowanie!

W turnieju brały udział gimnazja z Nowej Sarzyny, Sarzyny, Woli Zarczyckiej oraz oczywiści nasze. Cały turniej składał się z czterech osobnych spotkań. Na każdym z nich mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym" - łącznie rozegrano 33 mecze. A wszystko odbywało się na hali sportowej MOSIR-u w Nowej Sarzynie.

Poziom rozgrywek był wysoki, więc kibice na widowni, którzy obserwowali zmagania siatkarzy mieli na co popatrzeć. Nasze dziewczyny nie odpuściły żadnego meczu i pewnie wygrały cały turniej. Chłopcy zaś musieli się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności, gdyż w pierwszych dwóch turniejach ponieśli porażkę z Wolą Zarczycką, więc ostatnie spotkanie było najbardziej emocjonujące, bowiem właśnie te dwie drużyny walczyły o I miejsce. Wygrali nasi! GRATULUJEMY!!!

Drużyna dziewcząt:

Patrycja Węglarz IIIb, Weronika Kolano IIIb, Kinga Majczak IIIb, Weronika Misiak IIIb, Justyna Kusiak IIIb, Honorata Bieńkowska IIIa, Anna Klocek IIIa, Andżelika Węglarz IIb, Marta Siuzdak IIb, Sibiga Julia IIb, Patrycja Kułacz Ib, Patrycja Madej Ia.

Drużyna chłopców:

Krystian Misiak IIIa, Mateusz Sałęga IIIa, Mateusz Łyko IIIa, Wiktor Sztaba IIIa, Łukasz Madej IIIa, Adam Łach IIIa, Kacper Kostyra IIb, Piotr Baran IIa, Wojtek Szewczyk IIa, Kacper Piela IIa, Arkadiusz Kopacz IIa, Paweł Perlak IIIb, Wiktor Indycki IIb, Łukasz Flis IIIa.


 
free pokereverest poker revie