III miejsce w konkursie wiedzy o UE

PDF Drukuj Email

Znalezione obrazy dla zapytania unia europejska gif12 maja 2016r. odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Europie i Unii Europejskiej pt.: "PODKARPACIE - NA GRANICY UNII EUROPEJSKIEJ" zorganizowany przez Gimnazjum im. Pamięci Ofiar Pacyfikacji w Woli Zarczyckiej. W konkursie rywalizowały dwuosobowe zespoły z 11 gimnazjów powiatu leżajskiego. Nasze gimnazjum reprezentowali: Sylwia Kolano i Mateusz Sałęga z kl. IIIa. Uczniowie rozwiązywali test wiedzy o Unii Europejskiej oraz quiz wiedzy dotyczący miast europejskich. Rywalizacja była trudna, w ostatniej części uczniowie zaprezentowali własne pocztówki o Rzeszowie w formie kolażu. Nasz zespół uzyskał najwyższy wynik 19 pkt./20 pkt. W ostatecznej klasyfikacji zdobyli III miejsce. Opiekunem grupy była p. Teresa Sarzyńska. Gratulujemy sukcesu.

DYPLOM

 
free pokereverest poker revie