Finał międzyszkolnego konkursu

PDF Drukuj Email

W dniu 12 grudnia 2016r. w naszym gimnazjum odbył się konkurs historyczny współorganizowany z IPN Oddział w Rzeszowie, w ramach projektu „Podróż przez historię II wojny światowej” realizowanego przez p. Teresę Sarzyńską i p. Annę Zawadzką. W konkursie brały udział dwuosobowe zespoły uczniów z gimnazjów powiatu leżajskiego i niżańskiego.

Po dwóch etapach konkursu i po podliczeniu punktów laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Karolina Matyka i Karolina Spieczny z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Jeżowem

II miejsce – Jakub Domański i Konrad Kraczyło z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie

III miejsce – Kamil Potaczała i Jacek Siwiec z Gimnazjum im. Pamięci Ofiar Pacyfikacji w Woli Zarczyckiej

Nagrody wręczali wiceburmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Adam Madej oraz dyrektor Andrzej Kusiak. Za zajęcie I miejsca nagrodą była wycieczka do Warszawy, ufundowana przez posła na Sejm Jerzego Paula, pozostali laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Serdeczne podziękowanie składamy za przygotowanie i udział w konkursie dla opiekunów: Anety Zakrzewskiej-Drelich, Haliny Ślanda, Adama Stanaszka, Jacka Wójcika, Grażyny Słaby, Stanisława Smycza, Andrzeja Lady, Jana Koczota.

 
free pokereverest poker revie