Alfik matematyczny

PDF Drukuj Email

alt23 listopada 2016r. 19 uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny.

Alfik Matematyczny to popularny ogólnopolski konkurs matematyczny wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jest wykorzystywany jako instrument motywujący uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Konkurs pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty matematyczne.


Najwyższe wyniki w naszej szkole osiągnęli:

1. Maciej Misiak - DYPLOM UZNANIA za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach pierwszych.

2. Artur Ożóg - DYPLOM UZNANIA za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach drugich.

3. Weronika Misiak - DYPLOM UZNANIA za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach trzecich.

Gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów!!!

 
free pokereverest poker revie