Konkurs Pięknego Czytania rozstrzygnięty!

PDF Drukuj Email

Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski.W miniony czwartek odbył się w naszej szkole I-etap szkolny -Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania. Słuchaliśmy fragmentów "Sprężyny" Małgorzaty Musierowicz w wykonaniu naszych Gimnazjalistów. Trzecie miejsce zajął w tych zmaganiach Artur Ożóg, drugie - Mateusz Zastawny, natomiast pierwsze - Edyta Sowa, która tym samym zakwalifikowała się do finału konkursu. Wszyscy uczestnicy ujęli jury umiejętnościami i odwagą. Słuchanie zabawnej powieści młodzieżowej sprawiło wszystkim dużo radości. Piękne czytanie zorganizowała pani z Biblioteki Szkolnej-Teresa Klocek oraz panie polonistki: Anna Dec i Ewelina Kusiak. W ocenianiu umiejętności uczniów pomagała także pani pedagog Elżbieta Smycz.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a Edycie życzymy powodzenia w następnym etapie!!!


Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski...Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski...Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski.

Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski...Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski...Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski.

..

Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski...Zdjęcie użytkownika Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski.

 
free pokereverest poker revie