Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych - rok szkolny 2016/2017 zakończony, a przed nami dwa miesiące wakacji. Uroczyste zakończenie roku szkolnego, które miało miejsce 23 czerwca 2017r. zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły oraz gości: ks. Artura Dyjaka - proboszcza w parafii Majdan Łętowski, p. Adama Madeja - zastępcę Burmistrza MiG Nowa Sarzyna oraz p. Bogdana Kołcza - Komendanta Powiatowego PSP w Leżajsku.Po mszy św. wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas drugich. Po uroczystym ślubowaniu głos zabrał p. dyrektor Andrzej Kusiak witając wszystkich oraz p. Lucyna Klocek, przewodnicząca Rady Rodziców., a następnie przyszedł czas na wręczenie nagród i świadectw z biało-czerwonym paskiem najlepszym uczniom, dyplomów i podziękowań. Pan dyrektor wręczył także listy gratulacyjne rodzicom uczniów klas trzecich, wyróżniającym się w nauce. Tytuł dżentelmena szkoły otrzymał Piotr Baran z klasy IIIa, natomiast Julia Panek otrzymała nagrodę za godne reprezentowanie szkoły w mediach. Pan Adam Madej ufundował i wręczył jako nagrodę tablet Weronice Misiak z klasy IIIb za najlepszy wynik z egzaminu gimnazjalnego. Z kolei p. komendant powiatowy PSP w Leżajsku, st. bryg. Bogdan Kołcz wręczył nagrodę w postaci sprzętu elektronicznego oraz dyplom Dominice Sibiga z klasy IIb, laureatce Konkursu Kalendarzowego PSP 2017 "Ognista Krzyżówka".

Na pożegnanie trzecioklasiści zaprezentowali program artystyczny. Na zakończenie uroczystości dyrektor pogratulował nagrodzonym, podziękował nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom i złożył wszystkim dobrego i bezpiecznego wypoczynku.