Walentynkowe Marsze na Orientację „WalentInO”

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 20 lutego 2011 18:29

Turystyczne Marsze na Orientację są forma gry terenowej, w której zadaniem uczestnika jest odnalezienie w lesie punktów kontrolnych, na podstawie otrzymanej od organizatora mapy, w określonym limicie czasu.

12 lutego Kolbuszowski Klub Turystyczny „Salamandra” zorganizował tego typu imprezę na terenie ścieżki przyrodniczej „Białkówka” w Nowej Wsi. Tematem przewodnim były Walentynki. Przyjechało ponad 100 osób z Podkarpacia i okolic. Uczniowie z naszego Gimnazjum pokazali się z dobrej strony wygrywając pierwszy etap. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej Patryk Kruczkowski i Patryk Dobrzycki zajęli 4 miejsca a Damian Machowski i Mateusz Misiak 8 miejsce. Opiekę nad uczniami sprawował nauczyciel geografii – mgr Andrzej Kusiak. 

 

 
free pokereverest poker revie